Slajd 9
Slajd 8
Slajd 7
Slajd 6
Slajd 5
Slajd 4
Slajd 3
Slajd 2
Slajd 1
Slajd - budynek szkoły
Slajd - plac zabaw

Egzamin na kartę rowerową za nami! 🚴‍♀️🚦

uczniowie i nauczyciele podczas egzaminu na kartę rowerową

W dniach 22-23 czerwca w naszej szkole (SP 12) panowała wyjątkowa atmosfera. Nasi uczniowie przystąpili do egzaminu na kartę rowerową i poradzili sobie z nim wyśmienicie! 👏
Zarówno test teoretyczny, jak i część praktyczna okazały się dla nich sukcesem. Co ważne, egzamin praktyczny odbył się na naszym szkolnym miasteczku rowerowym. To przestrzeń, która doskonale przybliża realia jazdy w mieście, ucząc dzieci bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, rozpoznawania znaków i przewidywania sytuacji na drodze. 🚲
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli swoje pierwsze „prawo jazdy”! Niech będzie to początek wielu bezpiecznych i radosnych kilometrów. 🌟
Chcielibyśmy również skierować szczególne podziękowania do Pana Janka i Pana Mariusza ☺️ Wasza sprawna organizacja, pomoc przy przygotowaniu miasteczka oraz ogromne wsparcie sprawiły, że wszystko przebiegło bezproblemowo. Dziękujemy za Waszą codzienną pracę i za to, że zawsze możemy na Was liczyć! 💪
Brawo, uczniowie SP 12! Jesteśmy z Was dumni! 🎉
D. Ksel, M. Konwerska, A. Bujakowska
#SP12 #KartaRowerowa #BezpieczeństwoNaDrodze #Gratulacje #Szkoła #Rowerzyści