Slajd 9
Slajd 8
Slajd 7
Slajd 6
Slajd 5
Slajd 4
Slajd 3
Slajd 2
Slajd 1
Slajd - budynek szkoły
Slajd - plac zabaw

Klasy I - III

Podsumowanie akcji w klasie 1b

W naszej szkole odbyła się akcja „Chroń swoje zdrowie – oddychaj czystym powietrzem”, przygotowana we współpracy z Urzędem Miasta Kielce. Uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach dotyczących ochrony środowiska i jakości powietrza. Podczas lekcji poznawali różnice między czystym a ...

Dzień Pluszowego Misia w klasie 1b – obchody połączone z omawianiem lektury „Pamiętnik Czarnego Noska” Janiny Porazińskiej

W klasie 1b odbyły się obchody Dnia Pluszowego Misia, które połączono z omawianiem lektury Janiny Porazińskiej pt. „Pamiętnik Czarnego Noska”. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszowe misie, dzięki czemu sala lekcyjna wypełniła się radosną i przytulną atmosferą.

Podczas zajęć ...

Uczniowie klasy biorący udział w akcji.

Akcja „Chroń swoje zdrowie – oddychaj czystym powietrzem” w klasie 1b

W klasie 1b odbyła się akcja konkursowa „Chroń swoje zdrowie – oddychaj czystym powietrzem”, zorganizowana we współpracy z Urząd Miasta Kielce. 
Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących ochrony środowiska i jakości powietrza. 
Dzieci poznały różnice między czystym a ...

Uczniowie klasy 1b z własnoręcznie wykonanymi laurkami

Dzieci z klasy 1b niosą radość seniorom

Uczniowie klasy 1b okazali wielkie serce. Nasi najmłodsi przygotowali wyjątkowe listy pełne ciepłych słów i rysunków dla seniorów z DPS „Nestor”. To piękny gest życzliwości i miłości, który na pewno wywoła uśmiech na wielu twarzach.
#DobroWraca #Klasa1b #SzkolneSerce

Uczniowie w wozie strażackim

Uczniowie klasy 3b w Straży Pożarnej!

W ramach zajęć z edukacji społecznej uczniowie klasy 3b odwiedzili Państwową Straż Pożarną – Komendę Wojewódzką w Kielcach. 

Dzieci miały okazję poznać zawód strażaka, dowiedzieć się, jak wygląda codzienna służba oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych.
Ogromnym przeżyciem była wizyta w ...

Klasa 0 z nauczycielem

Warsztaty ze Strażą Miejską

Podczas "Budzenia Sienkiewki" uczniowie z klas 0A i 1A uczestniczyli w inspirujących warsztatach przeprowadzonych przez Straż Miejską.

Dzieci bliżej poznały zawód strażnika miejskiego oraz utrwaliły wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

To był wspaniały czas nauki poprzez zabawę! Dziękujemy