Klasy I - III
PIERWSZA KLASA Z WIZYTĄ W CENTRUM EDUKACJI LEŚNEJ
Na czym polega praca leśnika? Jakie zwierzęta i rośliny można spotkać w świętokrzyskich lasach? Jak długo rośnie drzewo? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań poznali już uczniowie klasy pierwszej podczas wycieczki do Centrum Edukacji Leśnej w Nadleśnictwie Kielce. W ciągu godziny dzieci ...
Zimowy Bal
7 stycznia 2016r. odbył się Zimowy Bal. Był wyjątkowy, atrakcyjny i niezapomniany.
Rewelacyjnie poprowadzony przez "Mateusza i Mateusza".
Więcej zdjęć w galerii
Zajęcia Edukacyjne
22.12.2015r. uczniowie klasy 3a uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych "Na tropie Świąt Bożego Narodzenia" w Muzeum Dialogu Kultur.
Podczas spotkania rozwiązywali zagadki i rebusy oraz wykonali ozdoby świąteczne.
Więcej zdjęć w galerii
Sukces w Konkursie Recytatorskim
Julia Cedrowska, uczennica klasy 2b, zajęła II miejsce
w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. "Przybij piątkę" w kategorii: uczniowie klas II,
a Maksym Miernik, uczeń klasy 3a, zdobył wyróżnienie w kategorii: uczniowie klas III.
Finał Konkursu odbył się 9.XII.2015r. w Teatrze Lalki i Aktora ...
"Kolorowa chemia" warsztaty w MINI Lab
11 grudnia uczniowie klasy 3b wzięli udział w warsztatach chemicznych pt.: "Kolorowa chemia". Odbyły się one w Mini Lab przy ul. Targowej w Kielcach. MiniLab to pierwsza w województwie świętokrzyskim firma edukacyjna oferująca szeroką gamę indywidualnych oraz grupowych zajęć naukowo ...
Lekcja Patriotyzmu
26 listopada 2015r. uczniowie klasy 3a uczestniczyli w interesujących zajęciach
w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej.
Poznali sylwetki wielkich Polaków: Tadeusza Kościuszki i Józefa Piłsudskiego.
Więcej zdjęć w galerii


Znajdź nas!